Binicilik

İki canlının birlikte yaptığı tek spor dalıdır.

Binicilik 2017-07-01T09:51:30+00:00

Project Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Binicilik Eğitimi

İki canlının birlikte yaptığı tek spor dalıdır. Kadın-Erkek, Küçük-Büyük her bireyin aynı kulvarda yarıştığı tek spor dalıdır. Tesisimizde yaz ve kış koşullarına uygun açık ve kapalı manejler mevcut olup her yaş grubu ve seviyesindeki biniciler, bireysel ve grup çalışmaları hizmeti alabilmektedir. Güvenli ve rahat biniş yapabilmeniz için Tog ve Çeps malzemeleri çiftliğimizde mevcut olup bedelsiz kullanılabilir. Dileyen biniciler kendi kişisel malzemelerini de kullanabilirler. Eğitimlerimiz: Belirli bir program çerçevesinde ve binicinin seviyesi dikkate alınarak eğitmenler tarafından hazırlanmaktadır. Çalışmalar teorik ve pratik olmak üzere yaklaşık 45 dk. sürmektedir.

Atlı Turlar

Çiftliğimize günü birlik gelen konuklarımızın yararlandığı 15 dk lık turlar şeklinde düzenlenmektedir. Grup çalışmaları: Özellikle Kreş, Anaokulu, İlköğretim seviyesindeki öğrenciler ve Gezi grupları için hazırlanmış özel programları içerir. Bu çalışmalar için önceden görüşülerek program yapılması gerekir.

Arazi Turları

Temel binicilik eğitimlerini almış deneyimli biniciler ile çiftliğimiz civarındaki doğal ortamda eğitmenler nezaretinde yapılmaktadır. Bu geziler binicilere değişik tecrübeler kazandırmaktadır.

Atlı Organizasyonlar

 • Düğün,
  • Sünnet,
  • Evlilik Teklifi,
  • Doğum Günü,
  • Okul Etkinlikleri,
  • Film Çekimleri ,
  vs. organizasyonlar için At ve At arabası temin edilir, bunlarla ilgili hizmet verilir.

 

İki canlının yaptığı, en önemli spor dalı olan binicilik; koordinasyonu, başka canlılara karşı duyarlı olmayı, özgüveni, kasların gelişimini, problemleri çözme yeteneğini, sosyalleşmeyi ve çevreye karşı duyarlı olmayı geliştirir. Haflinger çiftliği gerek doğası ile gerek güler yüzlü ev sahipleri ile gerek o muhteşem manzarada yaptığınız kahvaltı keyfi ile doğanın muhteşem oksijeninden yararlanmak için muhteşem bir adres.

Doğanın huzurunu ve tazeliğini içinize çekeceğiniz, atlarla tanışarak yeni dostluklar kuracağınız ve binicilik tecrübesi ile hem spor hem de keyif yapacağınız harika bir gün için Haflinger Çiftliği sizleri bekliyor!

Kurumlara Özel Fırsatlar

at_sevgisi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.